| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot alege google ca pagina de pornire pe Internet Explorer? Ca inainte aveam undeva jos "alege google ca pagina de pornire" dar acum nu o mai am! cum o pot alege?

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Sus faci click pe "tools". Selectezi de acolo "internet options" si acolo scrie home page.stergi tot ce scrie la adress si scrii www.google.ro. Dai apply ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi intrebare...

| crystynutza a răspuns:

Dai clik dreapta pe internet explorer si dai acolo unde scrie properties si unde scrie target scrii acolo www.google.com;)