| adimancool a întrebat:

Cum pot copia la un test la tehnologie?dati-mi niste metode sigure.

Răspuns Câştigător
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Pai.
poti fotografia cu ajutorul telefonului definitiile,intrebarile,sau ce v-a zis ca dati.
poti scrie pe banca, lambriu, etc.
sau suprapui 2 coli de hartie,pe prima scrii definitii,exercitii etc f apasat,ca sa zgarii foaia de dedesubt,la test,mazgaleste-o putin motivand ca nu-ti mai merge stiloul sau ceva asemanator.
clasica metoda cu scrisoul pe mana.
colegul din fata/spate destept pe care trebuie sa-l mituiesti.
fa schimb cu altii care stiu raspunsul (fii sigur ca n-or sa faca gesturi de caritate,deci va intelegeti voi)
daca ai parul lung, te inregistrezi spunand lectia, si stai cu castile-n urechi pana ajungi la ce-ti trebuie
sau. pur si ismplu inveti laughing
sa vi cu note marii :*

3 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Cautati pix care se vede doar cand dai lumina pe el... :) Dar de asta iti faci tu griji? Copii si cu foaia in mana, sub foaia de lucrare, o pui sub picioare dar uite o metoda tare de tot :

http://www.youtube.com/watch?v=MIIYjaP4_Lk
Funda?

| andreiTheDJ a răspuns:

Pai dc ai camera buna la telefon fa poze la raspunsuri si in timpul testului tineti telefonul pe banca dar ai grija sa nu vada profu/profa k e aprins ecranul; poti sa-ti dai luminozitatea la minim
in caz ca stii cumva ce se va da la test fa-ti un test fals(cu nume, clasa scrise)si cand nu se uita schimba foile dar pe foaia cealalta sa te faci k scrii cv k altfel isi va da seama
mai poti sa-ti scrii pe banca niste raspunsuri dar sa le acoperi cu testul
si orice metoda vei alege in timp ce o aplici sa nu te uiti la profesor daca se uita la tine k astfel isi va da seama k vrei sa copiezi
sper ca ti-am fost de folos.Succes la test!

| Bobys a răspuns:

1.daca te lasa la toaleta in timpul testului...ascunde copiute in adidasi...retine intrebare la care ai probleme si cand esti afara memorezi rasp. de pe copiuta
2.merge cu scrisul pe banca(trebuie sa ai insa o banca cam mazgalita si sa scrii rasp. in diferite locuri)
3. pune-ti o foaie sub fund...cand nu e atent(a) tragi foaia si te uiti(AI MARE GRIJA CU METODA ASTA)