| Fefe_2282 a întrebat:

Buna TPU am nevoie si eu de noi metode mai eficiente pentru a copia la un test. OFER FUNDA

Răspuns Câştigător
| vvulp a răspuns:

Uite metoda mea preferata:
iei doua coli albe si le pui una peste alta.iei un pix si scrii pe foaia de deasupra tot ce ai nevoie pentru fituica.scrii foarte apasat.la final cand dai foaia de deasupra la o parte pe foaia de dedesubt s-a imprimat urma lasata de pix, dar nu se vede decat in lumina(sau in cazuri de urgenta, dai usor cu creionul peste foaie si se evidentiaza urmele).asa stai cu o coala 'goala' pe banca, nu ridici suspiciuni si ai si toate notitele.

9 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Super tare fratelaughing

| cossmy a răspuns:

(la link ma refer)

| Marynna a răspuns:

Off...copiatu astalaughing
Pai, poti sa te ajuti cu colegu de banca prin ciorna.scrii exercitiul si dupa ii faci semn colegului de banca si ti-l scrie pe aceeasi ciorna
sau poti sa bagi biletel in capacu de la pix/mina de stilou/ascutitoare si il dai la altii

Eu cam asa copiez cand copiez, dar ai grija sa nu te prinda, pentru ca la un examen te da afara

| Forevăr a răspuns:

Pai cum fac eu. Iau doua coli albe big grin si pun una deasupra celeilalte, pe cea de deasupra scriu ce trebuie la tes apasat si dupa aceea se imprima pe coala de dedesubt. Daca nu vrei asa poti sa pui caietul sub picioarewinking

| baiatulxboyx a răspuns:

Pai pe adidas e o metoda sau incearca sa cooperati, spune-le colegilor de pe randul de la perete(asta in caz ca stai la fereastra) sa il cheme pe prof si dupa tu te uiti in caiet si BAM, faceti cu randul.
Oricum asta depinde mult si de ce fel de profesor e.
Incearca si metoda lui Marynna cu biletelul in capac.Mai incearca sa iti scrii undeva...

| zalisa a răspuns:

Ce zici să înveți pentru test? smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iti faci fituisti

| nucu14 a răspuns:

Pur si simplu inveti(nu ca as fi eu mare tocilar da na poti scrie pa tricoul colegului din fata sau pe genuchi)