| RobertBR7 a întrebat:

Cum scot liniile negre de pe ghetele de fotbal? Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le bagi la masina de spalat sau iei cif(pasta) si le freci cu o periuta de dinti

| RobertBR7 explică (pentru anonim_4396):

Nu cu cif ca sunt cele din poza de profil si daca dau cu solutia aia se iau celelalte culori.

| cezcez a răspuns:

Iei o carpa pui apa calda pe ea si freci pana ti se ia eu asa fac. funda?

| RobertBR7 explică:

Am sa încerc dar țin sa precizez ca sunt linii de teren sintetic care pe care chiar nu am putut sa le scot.