| DenisIonut01 a întrebat:

Cum sterg contactele de la google? s-au sincronizat cu conturile mele si imi tot intra cand bag contul si unele din ele nu mai sunt bune si trebuie mereu sa le sterg sad

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Descarca-ti programul,, ccleaner'' si o sa-ti curete absolut toate,, parolele'' din browser.

| DenisIonut01 explică (pentru SamSon):

Ori nu am explicat destul de bine ori tu ai luat campionul zilei pe degeaba...

| SamSon a răspuns (pentru DenisIonut01):

Daca doresti, fi putin mai explicit, daca nu, nu mai scrie absolut nimic. Hai sa nu deviem de la subiect, lasa atacurile, ca nu tin. O seara faina!

| Puiu_Puiu_1980 a răspuns:

Misa resetat telefonul si acum ami cere cont google sa pot deschide telu ce trebuie sa fac am scris contul si tot ami repeta sa al bag