| Iunix a întrebat:

Dacă cineva vrea să mă adauge într-un grup de whatsapp trebuie să-i dau nr. de telefon sau numele meu de pe whatsapp?

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Numele degeaba il dai. Trebuie sa aiba nr tau in agenda ca sa te poata adauga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei să te adauge în grup, trebuie să îi dai doar numărul tău de telefon.

| BIBI2308 a răspuns:

Pentru a fi adaugat intr-un grup, unul dintre membrii grupului trebuie sa aiba numarul tau de telefon.

| theosinc911964rsr a răspuns:

Numarul

| MariaaCdr a răspuns:

Trebuie să-i dai numărul happy

| Oprea_Florin_1995 a răspuns:

Trebuie sa-i dai numarul de telefon, apoi el va vedea si poza dar si numele tau.