| Geanin a întrebat:

Salut T/A! Ma simt foarte trist! Observ ca nimeni nu prea ma iubeste de pe aici! Asa ca am incercat sa imi dau ingnor si zice ca nu pot sa ma ignor! Nici macar butonul de ingnor nu mi-e prieten.

Asa ca daca nu vreiti sa mor ziceti-mi vorbe frumoase!

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu esti adoptata :3

| T0T a răspuns:

Încearcă să te adaugi la prieteni. Nu de alta dar vreau să fii dezamăgit iar. Și eu le-am încercat în trecut și am rămas profund dezamăgit.

| Geanin explică (pentru T0T):

She closes her eyes and pretendes she dosen't feel anything!

| T0T a răspuns (pentru Geanin):

"O sa ai nevoie!" Nu o să am, crede-mă sunt mai ceva ca Ahile. laughing

| Geanin explică (pentru T0T):

Ai grija la calcai! Corpul meu este pregatit!

| AirănMeidăn a răspuns:

vorbe frumoase...hm
http://lmgtfy.com/? q=vorbe+frumoase

| pufulescu a răspuns:

Hai ca te agat eu ca sa te simti mai bine : auzi pisi, ai mancat ciment cumva? Ca arati beton!

| SabinaQueen a răspuns:

Fix asa ma simt si eu!

| DonaldTrump a răspuns:

Nu e bai incearca sa iti dai singur felicitari daca nici asta nu merge...

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Daca nu te baga nimeni in seama baga-te tu la altii.

| IDontCareee a răspuns:

Arăți ca un sac de box.
.
Îmi vine să te bat :*