| conrob a întrebat:

Daca ma bat, cum sa imi treaca ranile cat mai repede pentru a nu observa cei din familia mea, exista ceva vreo solutie ceva? sau ce scuza plauzibila sa creez astfel incat sa ma creada aproape oricine?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Zici ca te-a pleznit norocul.Dar a dat cam tare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le zici ca ai cazut cu fata in pumnul cuiva

| minrest a răspuns:

Da, exista o planta care face sa treaca mai repede ranile astea de la bataie. Se numeste ''untul pamantului'' si o vand astia care vand plante adunate de ei, e 10 lei o bucata cat un cartof maricel. Si iti trebuie si o scuza, fa un sport la care e normal sau plauzibil sa apara semne. Bicicleta pe teren accidentat, parkour, etc.

| MadagasHardwell a răspuns:

Pai incerca si tu sa te feresti si sa tii garda mai bine cand te bati cu cineva sa nu fi pus in situatia asta!