| anonim_4396 a întrebat:

De ce carti de pregatire pentru examenul de admitere la medicina am nevoie? Funda! Vot!

Răspuns Câştigător
| Biutsaa a răspuns:

Biologie - Manual pentru clasa a XI-a
Autori
Dan Cristescu
Carmen Salavastru
Bogdan Voiculescu
Cezar Th. Niculescu
Radu Carmaciu
Editura Corint, Bucuresti 2006

| andrejko111 a răspuns (pentru Biutsaa):

Multumesc foarte frumos pentru ajutor.La chimie, nu stii de ce manual am nevoie?

| sweetstar2 a răspuns (pentru andrejko111):

De obicei fiecare facultate isi scoate propria editie cu exercitii din care urmeaza sa dai examenul.

3 răspunsuri:
| sweetstar2 a răspuns:

Ai nevoie de o anatomie umana sau un manual de aXI-a, in caz ca se intra cu examen, pe langa care si cunostinte in chimia organica!happy