| Paranormal12 a întrebat:

Deci colegii de la scoala imi spun mereu ca sunt(unii) urat si eu ma simt prost.Au dreptate? Please take a look to profil.

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Curaj, nu esti handicapat fizic sau mental e mult mai greu de suportat, nu conteaza cum arati ci cum esti, nici eu nu sunt cel mai cel, dar am o familie si 3 copii, asa ca nu te impacienta

| Wøodenpints a răspuns:

Ești tuciuriu. Nimănui nu-i plac țiganii.

| AtateaConditii a răspuns:

Uratenia te face sa pierzi increderea de sine. Da, esti cam urațel dar sunt sigura cand te faci mare ti se schimba fizionomia. Nu pune suflet la ce spun altii, conteaza ce ai in cap, nu exteriorul. Take care.

| Axys a răspuns:

Hm tu nici n-ar trebui sa i ei in seama cei care spun asta te invidiaza happy nu le da atentie si e cel mai bine happy stai cu cine te intelegi din clasa sau din scoala happy