| gago a întrebat:

Funda

Buna TPU.Nu stiu ce are telefonul meu fix deoarece imi palpaie pe display "Inregistrare"...nu stiu ce sa fac...Am citit pe alte site-uri ca este posibil sa nu fie conectat bine mufa in spate la baza dar este conectat bine, am resetat telefonul de cateva ori si nu mai stiu ce sa fac.Va rog frumos sa ma ajutati

Funda

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi manualul, poate sa fie un defect sau trebuie setat dupa instructiunile care vine in manual

| K0sti a răspuns:

Telefonul tau fix fiind? Sau trebuie sa ghicim noi!

| gago explică (pentru K0sti):

Ap 220 gigaset romtelecom

| K0sti a răspuns (pentru gago):

S-a deconectat de la baza! Inregistreaza-l din nou! Vezi in carte!

| gago explică:

Nup...nimic din toate astea..doar bateria a fost descarcata