| fotbal7 a întrebat:

Cine stie cum sa fac sa imi creasca mai repede parul? Daca stie cineva va rog ajutati-ma. Vreau raspunsuri multe.

Răspuns Câştigător
| Ank02 a răspuns:

Uleiul de ricin cel mai bun. aplici pe par o lingurita pe saptamna de doua trei ori si lasi asa cat iti permite timpul dar macar peste 3 ore.eu una il aplicam noaptea si dimineata tot timpul faceam dus... sau o alta solutie...nepasarea fata de par adica ma refer in sensul ca sa nu te mai tot gandesti cand o sa-mi cresca cand o sa-mi creasca, daca nu-i dai interes o sa vezi ca in putin timp vei constata ca e mai mare desigur pentru asta trebuie si sa il ingrijesti happy

2 răspunsuri:
| Alex_9794 a răspuns:

Parul creste de mai repede de la oboseala (si unghiile), dar si daca il uzi des.

| mariasofia a răspuns:

Eu il impletesc, iarasi daca il speli des creste insa se distruge firul de par, nu iti recomand. La mine merge impletitul, de la spalat des mi-am distrus parul si acum nu stiu ce sa ii mai fac ca sa isi revina.