| kar1GaNNN a întrebat:

FUNDAAAAAAAA. Deci TPU azi am incarcat un video pe youtube de 3 minute, si a durat 1 ora sa il incarc. Am 38 de videoclipuri in total pe youtube.
Stie careva care e problema si cum rezolv sa mi se incarce ca la inceput repede.
Vreau cateva raspunsuri cat mai repede posibil. Mersi!

4 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Dimensiunea clipului este prea mare, depinde si formatul lui. XMediaRecode, un convertor bun pentru problema ta.De la formatul actual in mp4.
https://translate.google.ro/....../translate q%3DXMediaRecode%26biw%3D1280%26bih%3D739

| kar1GaNNN explică (pentru Iwao):

Filmez cu fraps, am filmat in cs 3 minute ( Am prezentat cs nVidia E4 ) iar la incarcare a fost foarte greu pana l-am incarcat.

| kar1GaNNN explică (pentru Iwao):

2.876.542 KB Marimea vide-ului.

| Iwao a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Foarte mare, il convertesti in mp4.Foloseste ZD Soft Screen Recorder sau TechSmith Camtasia Studio selectand DivX502Bundle,daca poti selecta asta la fraps instaleaza numai divx-ul.