| AcidCuSange a întrebat:

Hei! Am auzit ca de anul viitor in colo, vacanta de iarna va fi mai mare decat cea de vara...Este adevarat? Daca da, cand incepem vacanta de iarna si cand se termina?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Amy a răspuns:

Da.cik asa.dar inca nu s-a stabilit.doar vor astia din invatamant sa ne lungeasca vacanta de iana, sa reduca consumul la caldura, si s-o scurteze pe cea de vara.

| ShotYouDown a răspuns:

Da,este adevarat, vacanta de iarna va tine 1 luna si cea de vara 2 luni... o incepem normal dar o sa revenim la scoala dupa 1 luna

| moniii5 a răspuns:

Vacanta de iarna este de 2 saptemani si anul viitor va fi de 3 saptamani si vacanta de vara o sa inceapa pe 18iunie sh o sa se termine pe 18 sept

| ionela_7741 a răspuns:

Stiu ca cea de iarne va dura cu o saptamana mai mult iar vara se va face scoala pana la sfarsitul lui iunie