| Rallu08 a întrebat:

Stie cineva de ce cand intru in Google Chrome imi merge greu(avand ca default browser Opera)? Imediat cum intru in Google Chrome imi merge extrem de greu....stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Dreapta sus (alea 3 bare), Settings, Show advanced settings, Reset browser settings. Incearca asta intai. Daca nu, la settings ai si extensiile, in stanga.

2 răspunsuri:
| IustinDiac a răspuns:

Vezi ce pluginuri active ai, le dezactivezi pe rand sau toate si iti dai seama care din ele te incetineste.
Unele din ele invechite pot accesa pagini care dau timeout si stai 20 secunde la fiecare click.

| Rallu08 explică (pentru IustinDiac):

Si de unde dezactivez/vad pluginurile?

| Radu284 a răspuns (pentru Rallu08):

Dreapta sus (alea 3 bare), Settings, Show advanced settings, Reset browser settings. Incearca asta intai. Daca nu, la settings ai si extensiile, in stanga.