| Fumiko a întrebat:

Heii,cum e clasa a a X-a, voua cum vi s-a parut?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Chiar nu stiu in ce sens sa dezvolt raspunsul. Pot sa-ti spun doar ca a fost destul de grea. In afara de clasa a 12-a care, a fost, cu adevarat lejera, anii care au precedat-o au fost, pentru mine cel putin, foarte dificili.

| Mayhem666 a răspuns:

Clasa a 10-a mi s-a parut geniala, la fel si clasa a 11-a.
Clasa a 9-a nu mi-a placut, ca mi-a fost greu sa ma acomodez, iar clasa a 12-a nu mi-a placut ca venea bac-ul.

| Innsbruck a răspuns:

Nu mare lucru, cele mai frumoase perioade, dupa parerea mea, au fost clasele 9 si 12. In clasa a 9 a e frumos ca e lume noua, esti la liceu boboc nu stiu ce...
In a 12 esti cel mai mare din liceu, ai de facut o multime de lucruri.