| Tucică a întrebat:

Voua cum vi s-a parut clasa a VI-a?batting eyelashes`

13 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Usoara. big grin Adica ai o materie noua, fizica. La matematica trebuie sa inveti, constant, adica nu o lectie da si doua nu, inveti zi de zi, ca sa stii. Geometria e foarte frumoasa, dupa parerea mea, adica mi-a placut mult, extraordinar de mult! La limba romana e foarte usor, la biologie e usor, botanica e frumoasa! In rest, totul e usor. happy

| schlau a răspuns:

Foarte tare.vei face fizica.la biologie vei face botanica. matematica ca intodeauna( nu inveti.nu stii) limba romana ( destul de usor) cam astea. funda?

| Mary496 a răspuns:

Clasa a 6-a e usoara, dar intra o materie noua, fizica. Mie in 6-7 mi s-a parut cel mai usor si cel mai bine.In a 8-a e mai greu(asa mi se pare mie, cu toate testele astea initiale, semestriale, teze si examene)

| Necunoscută a răspuns:

Uşor! ca "Bună-ziua"hee hee

| DeeDee_4511 a răspuns:

Mie chiar mi-a placut fizica in a6a happy
in rest, materii usoare happy.
la biologie se face zoologia, adica despre animalewinking.
mult succeskiss!

| alice.twilight a răspuns:

Anul acesta am trecut in a 6-a...
p. s. Stiiam ca la biologie vom face zoologia...la mate algebra si geometriebig grin

| marius577 a răspuns:

A fost usoara. Cel mai greu va fi la chimie si la mate.

| marius577 a răspuns:

A scuze m-am incurcat.Am crezut ca a 7-a.

| pisioi a răspuns:

Cam greu cu fizicawinking in rest usor psbig grinaniel iubeste spaniola(amor espanol) nu se face in clasa a6a botanika la biologie sa facut in clasa a5a in a6a se face fauna(regnul animalia)

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Super, chiar mi-a placuthappy

| Revolt666 a răspuns:

Putin verde

| username1_4555 a răspuns:

Greeeeeeeeea! laughing))

| username1_4555 a răspuns:

. La mate mi-a fost foarte greu, am luat si meditatii puii mei! happy
Aveam o profa, si inca o mai am ne povestea la ora visele ei, ce-a facut ea in greciawinking