| Naspa6969 a întrebat:

Heii TPU. Ahh, nu stiu cum sa incep. In iulie este un festival "b'estfest" si biletul este 70 de lei( dar am banii), dar pe 21 iunie plec la DisneyLand si nu stiu ce sa fac. Sa-i transform in euro pentru Disney sau sa platesc biletul cu ei? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cu Disneyland-ul nu te intalnesti in fiecare an, feste p-acasa mai vezi, fa-i euro sa te simti bine la Paris.

| Naspa6969 explică (pentru Mihaela1964):

Paii, deja ma duc. Dar ca sa-i am de buzunar. Merg si cu familia, banii nu sunt o problema, dar nu stiu ce sa fac.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Naspa6969):

Vorbeste si cu ai tai, daca sunt de acord mergi si la bestfest.