| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey in curand o sa am un catelus si ma gandeam la nume am gasit Max, Akky sau Miky alte idei?

20 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Eu zic sa il numesti "Pateu".

| NoChanceForUs a răspuns:

Ce spui de Javra Dracului sau Carpetă?

| RoseOfTheFire explică (pentru NoChanceForUs):

Ce spui sa te retragi de aici si sa te lasi de ''ajutat'' daca nu esti in stare sa dai un raspuns corect om fara viitor ce estiwinking

| Empathizer a răspuns:

Eu am avut un catel Axel, negru, cu blana de lungime medie si foarte lucioasa... era grozav. Mergeam cu ceata de copii la cofetarie si manca si el inghetata cu noi. Era un neinfricat vanator de sobolani. A trait 17 ani.

| RoseOfTheFire explică (pentru Empathizer):

Si nu ai gasit pe altul care sa il inlocuiasca?

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Empathizer):

Sunt sigur că ești emoționat acum.

| Empathizer a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Nu, ca ne-a demolat Ceausescu casa si ne-a mutat la bloc. Acum am un motan, Ciupica. Cand voi termina de construit noua mea casa pe pamant, o sa am iar caini.

| Empathizer a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Nu, ca ne-a fost demolata casa si am fost mutati la bloc. Acum am un motan, Ciupica. Vaneaza vrabii pe balcon.

| RoseOfTheFire explică (pentru Empathizer):

Super se vede ca si tie iti plac cainii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi, un nume simplu şi frumos.

| bogdanz04 a răspuns:

Ce zici de Sparky si Eddie

| LostInHell55 a răspuns:

Buna! Eu spun de Miky suna super!

| Alexbossdeboss a răspuns:

Pai eu ma gandeam ca Max ii fain da daca vrei asa mai dragut sa fie numele dai si tu Maxi sau ceva Akky nu-i asa de fain si nici miky sper ca te-am ajutat

| RoseOfTheFire explică (pentru Alexbossdeboss):

Da ar merge si maxy sau maxutzu big grin

| Alexbossdeboss a răspuns:

Da ar merge si maxutzu big grin

| RoseOfTheFire explică (pentru Alexbossdeboss):

Da big grin imi aminteste am mai avut un catel tot Max il chema si mi-0a murit cat am plans dupa el si acum vreau sa il inlocuiesc cu altul sad

| Alexbossdeboss a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Ou imi pare rau ca a murit

| anonima1010 a răspuns:

Axy,mini,pufi,dodo,boris,lakky

| Georgykakyt a răspuns:

Rony, Mia, Lucy, Roxy, Dixie, Ely, Rocky, Jake, Toby... Sper ca te-am ajutat. Bye bye!

| DeNiSaAnDrEi a răspuns:

Piky!
rex!
pe al meu il cheama thery!