| AlcolicSmile123 a întrebat:

astazi am reusit sa sparg sticluta cu pasta corectoare (nu mai iau niciodata la sticluta) norocul meu a fost ca era intr-un buzunar al gentii mai mic, am actiunat rapid si nu a reusit decat sa pateze un colt (destul de mare pata). Am lasat-o sa se usuce la scoala. Puteti sa ma ajutati? Cum pot sa o scot?

3 răspunsuri:
| Seunggu a răspuns:

Masina de spalat, lol.

| AlcolicSmile123 explică (pentru Seunggu):

Inteligentule, pui pariu ca daca o bag la masina de spalat, nu iese? Pui pariu? Nu mai raspunde habar n-ai.

| Seunggu a răspuns:

O poti rade cu ceva daca e uscata.