| AlexBlaze a întrebat:

HEY TPU! Mi-am luat programul winamp, iar inainte aveam vcl media player, cum pot sa setez ca sa vad clipurile si muzica cu winamp, pentru ca atunci cand dau sa ascult sau sa vad imi apare ca folosesc programul vcl.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi add adaugi un folder de muzica /video si apoi dai play pe ce vrei da pentru video isi recomand bsplayer

| rclau14 a răspuns:

Dai click dreapta pe un film sau o melodie iar apoi te duci pe open with iar de acolo click pe choose default program... apoi daca iti apare winampu il selectezi si bifezi always use the selected program to open this cand of file, ok. in caz ca nu-ti apare winampu dai click pe browse si te duci in local disk C sau unde stii ca ai instalat programul, selectezi executabilul si aceea optiune de care ti-am spus si voila.

| HereAndNow a răspuns:

Video poti sa vezi doar daca melodia este in format mp4