| Decebalul a întrebat:

Illuminati este ceva bun? Cine imi poate da mai multe detalii?

6 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Este ceva bun.

| Exilee a răspuns:

AU disparut iluminatii cam pe la sfarsitul sec 18.

| SimonaCristina a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Sper ca te-am ajutat.
Funda? :) :o3

| Durol a răspuns:

Iluminati esti o grupare intre niste oameni care stapanesc lumea iei vad tot ce faci tu iei aud tot ce vorbesti la telefon si iei au schimbat lumea in asa fel in cat o vezi in ziua de azi ne-a facut pe noi sa distrugem tot si daca iti place muzica si te uiti si pe youtube o sa vezi niste melodii de a lu lil wayne / snoop dog etc. cand vorbesc despre iluminatii intr-un cuvant iei sunt baieti rai. peste cativa ani for sa ne implanteze cipuri in maini sau in frunte sa ne controleze

| miyaS a răspuns:

Illuminati este un grup secret, de fapt, mai nou in secolul 21 mai putin secret, insa ceea ce stim este ca se refera la diferite grupati antice sau chiar moderne.
Mai multe detalii uite aici:

http://www.descopera.org/cine-sunt-illuminati/