| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Imi cade parul daca ma dau cu fixativ! Funda puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| iasicumpara a răspuns:

Nu! Sigur nu iti cade! Iti recomand orice fixativ de la Wella, insa nu il folosi des si incearca sa il utilizezi pe parul putin umezit - timp de expunere maxim 25 secunde pe toata suprafata parului

3 răspunsuri:
| AvEnGeR6532 a răspuns:

Da, dar dupa o perioada mai indelungata de timp, or sa ti se rareasca firele de par, poti sa te dai dar nu foarte des

| Edy_Staicu_1974 a răspuns:

Nu,Eu imi dau in fiecare zii si nu se intampla nimic, Stai linistit!

| Soryn098 a răspuns:

Si....care e intrebarea?! Dar anticipand ar fi cam asa :"Imi cade parul daca ma dau cu fixativ; ce sa fac?" iar raspunsul :fie foloseste gel fie... nu mai folosiitongue Funda pleasetongue