| funxhouse a întrebat:

In Bucuresti exista buncare?
Si daca da, mai exact unde?

Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

De cine vrei sa te ascunzi?

| FurtunaDiesel a răspuns:

La metrou si sub casa poporului dar nu are nimeni acces. Asta era intr-o revista din `90-`93 dar nu s-a mai auzit nimic de atunci! Cam dupa mineriada au inceput sa dispara miturile despre buncarele lui Ceausescu!

| MissBeer a răspuns:

Undeva in zona salajan este o cetate, cu tunele si chestii, a fost pe vremuri buncar, dar o parte e inchisa si oricum e foarte intuneric acolo, nu prea vezi mare lucru daca nu ai lanterna. Intereseaza-te in alta parte de drumul pana acolo, pentru ca eu nu stiu sa-ti expliclaughing.

| unione a răspuns:

Ce tip de restaurant cauti? ce specific?

| mypuppies11 a răspuns:

Da ...la casa poporului