| Rusu_Ioana_1998_JvHE a întrebat:

Mi-am facut piercing in cartililajul urechii, dupa 2 sapt mi l-am scos ca am crezut ca s-a vindecat. Rana insa nu era vindecata asa ca l-am pus la loc, dar a intrat mai greu si a fost si dureros... Pot sa apara complicatii?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja sunt complicatii. Pentru ca nu s-a vindecat. Ai deschis larg usa infectiilor. Cum va place sa va bateti joc de organismul vostru.Esti inconstientă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, am pățit la fel acum ceva timp.
Nu are nicio treabă cu faptul că l-ai scos, eu am avut din ăla medicinal pe care l-am ținut 2 luni și tot mă durea.
Curăță bine cu spirt, nu pățești nimic.
Și nu-l scoate de acolo, se astupă destul de repede gaura.

Răspuns utilizator avertizat