| darcalex a întrebat:

Pentru "Specializarea: Ospatar (chelner) vanzator in unitati de alimentatie " care sunt materiile principale? Dar la "Specializarea: Tehnician in turism "?

1 răspuns:
| SoryIna a răspuns:

Ospatar, chelner, bucatar materiile principale sunt urmatoarele: alimentatie publica, gastronomie, ospatarie, ante prenoriale si comert. La turism: comert (la greu), ante prenoriale, organizarea serviciilor de turism si alimentatie, promovarea produselor si serviciilor si administrarea inventarului compartimentului de etaj.