| nicko a întrebat:

Pls urgent care ar fi cadoul perfect pentru o fetita de 3 ani (soramea) pentru ziua de nastere? m-am gandit la o papusa cu accesorii bla bla... dar nu sunt sigura.

7 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

O papusa cum ai spus sau un animal mare de plus.

| DouaPuncteD a răspuns:

Cred ca cadoul la care te-ai gandit tu este foarte bun.happy. Si multe fructe.big grinsigur sora ta o sa se bucure.

| karra a răspuns:

Pai niste hainute, la niste accesorii pentru par, jucarii, carucioare pentru papusi ...chestii de genu big grin

| vyo a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iei ceva in care sa ai si tu activitate cu ea :carte de colorat, puzzel, jocuri legosau carti de povesti pe care sa i le citesti tu seara la culcare.

| Raisa a răspuns:

Pai ar fi buna papusa, si multe fructe de genul banane, mandarine, portocale...stii u si dulciuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok ce ai ales tu big grin

| nuamnume_1273 a răspuns:

Da iai o papusa sau un ursulet dragut...