| JellyBean a întrebat:

Pot sa ma transfer de la un liceu pe profil protectia mediului

la in liceu pe profil mate-info sau filologie?

Mentionez ca sunt a-10-a,pot din semestrul 2?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca poti sa te transferi de la un liceu la altul cu profiluri diferite...asa a facut si sora mea.Era la protectia mediului si s-a transferat la alt liceu cu profilul stiinte ale naturii mate-fizica! Daar asta depinde si daca iti vor da fisa aia de transfer de la ambele licee.

| JellyBean explică (pentru anonim_4396):

S-a transferat in semestrul 2?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JellyBean):

Da.dar te sfatuiesc sa ramai acolo unde esti deoarece ai multe de recuperat daca te transferi acum

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa poti daca o sa aprobe Consiliile de administratie ale celor doua licee si o sa reusesti la eventualele diferente pe care va trebui sa le dai. Oricum, n-ai nimic de pierdut, decat de castigat, asa ca depune cererea de transfer. Succes!