| AdrianDinamo a întrebat:

Am o problema la facebook...nu imi mai arata noutatile imi apare chestia asta :"Nicio postare de afişat
Găseşte prieteni"...dar eu am prieteni...ce e de facut? DAU FUNDA CELUI CARE MA AJUTA!

3 răspunsuri:
| enachivasile98 a răspuns:

Dupa cite am citit eu, am aflat ca aceasta este o problema care se rezolva de la sine, dar de cind timp ti se intimpla?

| AdrianDinamo explică (pentru enachivasile98):

De azi.da de ieri e chestie ca am prieteni conectati de exemplu 100 si arata 10-20 conectati...cand dau refresh imi apar iar...

| Auraș_Marius_1997 a răspuns (pentru enachivasile98):

,