| costel121 a întrebat:

am o problema pe facebook, ieri cand am intrat imi scria ceva de acces limitat pentru 24 de ore si nu pot comenta sua da like la poze si astea ce sa fac? funda, nu stiu de ce mi s-a dat acces limitat si cum as putea sa scap de acest acces limitat, cand dau like imi zice :"Din motive de siguranţă, contul tău are acces limitat la site pentru căteva zile. Daca ai vreo întrebare, te rugăm să ne contactezi Centrul de Asistenţă" ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai secat cu like-urile tale si de aia te-au limitat, fi mai rabdator si nu fii asa de darnic!

| costel121 explică (pentru anonim_4396):

Adica am da prea multe like-uri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru costel121):

Da, si eu am facut odata asa, si am mai patit asa cand am dat prea multe invitatii de prietenie, dar intre timp m-am linistit, am renuntat la cont si am devenit un om liber!

| costel121 explică (pentru anonim_4396):

Contul isiv a reveni la normal sper deseara cand vor trece 24h

4 răspunsuri:
| costel121 explică:

Cum adica i-am secat? am dat pra multe like-uri la o pagina si de aia?