| Skullace a întrebat:

imi puteti spune cu ce se hraneste un arici?
funda
vreau un meniu intreg cu tot ce mananca laughing)
ca am gasit un arici azi in curte si o labuta era plina de sange din cauza ca cainele meu l-a muscat si acum l-am bandajat si pana ii trece vr sa am eu grija de el ca sa nu se intample nimic cu el straight face
este si el un suflet si merita sa traiasca!

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Http://www.animalutul.ro/......iciul/950/

Felicitari. pentru mai multe info google ce mananca un arici.

| Skullace explică (pentru lolly):

Ms acum trebuie sa gasesc mancare de pisici si sa ma duc la niste vecini sa iau greieri si insecte da apropo arici nu mananca mere ca asa am citit eu ultima data (in clasa a II a ) in nestematele de lectura laughing))) rolling on the floor))

1 răspuns: