| boNNeR a întrebat:

Salut, am 17 ani si sunt clasa a XII-a. anul acesta ma asteapta examenul de bacalaureat si bineinteles am o goraza de prostii de invatat in special la Limba si literatura romana. o multime de comentarii pe care mie personal imi e greu sa le memorez pentru ca mi se par prostii si absolut nefolositoare pentru ce ne asteapta dupa. In fine, sa trecem peste asta ideea e ca imi este greu sa le memorez in intregime... memorez chestii mai importante imi scapa adese ori detalii care mi-ar putea urca nota considerabil si as dori sa ma sfatuiti in legatura cu niste pastile de memorat. am un coleg care spunea ca ia de ceva vreme si mi-a spus ca il ajuta foarte mult. imi puteti recomanda anumite pastile care sunt bune si dau randament? vreau sa ma apuc din timp de invatat sa nu intampin dificultati la finalul anului. Va multumesc! Ofer funda raspunsului care ma va ajuta cel mai mult! big grin

Răspuns Câştigător
| Cancerigen a răspuns:

Salut!

Nu era mai usor sa-l intrebi direct pe colegul tau ce pastile foloseste?

Anyway, eu unul am folosit MemoPlus si intotdeauna mi-au fost de folos. Succes la BAC!