| wwAndreiMariusww a întrebat:

Salut, am o problema cu Skype. Am wondows 8.1 si nu mai imi merge skype-ul. Imi da o eroare care suna asa:
"Skype nu mai funcţionează

O preblemă a făcut ca programul să nu mai funcţioneze corect. Windows va închide programul şi vă va anunţa dacă este disponibilă o soluţie."

Si imi da un buton pe care scrie inchidere program si asta e, nu se mai intampla nimic dupa.
Nu stiu ce are. daca stie cineva. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| andreivlasin100 a răspuns:

Salut si eu am Windows 8 si cateodata ma puneam pe skype si pe alte aplicati si nu mergea apoi am mers odata la control panel si am reglat imaginea
Sper ca ti-am fost de folos! Astept funda daca te-am ajutat

| wwAndreiMariusww explică (pentru andreivlasin100):

De unde mai exact din control panel ai reglat imaginea, nu prea gasesc.

1 răspuns: