| XxXFBIXxX a întrebat:

as avea o mare rugaminte. Vreau sa ma conectez la o plasma Samsung cu laptop prin internet... as vrea sa stiu cum pot face asta OFER FUNDA SI VOT va rog mult de tot

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

O poti face insa iti trebuie ca plasma sa aiba iesire hdmi si sa detii un cablu hdmi ca sa conectezi laptopul pe plasma, sau cablu ca la monitor, daca are plasma iesite pentru el. apoi din laptop setezi pe 2 ecrane sau pe videoproiector. bafta!

| XxXFBIXxX explică (pentru DeathDealer):

A stiu cum zici tu si am asa mam si gandit sa fac asa da nu am laptapul la mine oricum mersii

| DeathDealer a răspuns (pentru XxXFBIXxX):

Cu placere, oricand!

3 răspunsuri:
| Wantedo a răspuns:

Pai iti trebuie un cablu prin care sa conectezi laptopul la plasma si de acolo umbli pe telecomanda telivizorului si alegi optiune pentru PC.