| Nedumeritul24 a întrebat:

Salut! As dori sa trimit din Bucuresti o scrisoare de amor in Olanda. Care ar fi cel mai rapid serviciu de curierat? De asemenea as dori sa adaug in plic un articol de mancat(o gyuzlema ca sa fiu mai exact). Credeti ca se strica pana ajunge la destinatie?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In Amsterdam, in Cartierul Roșu?

| Violleta2022 a răspuns:

DHL-ul si ajunge in 24 de ore, dar te costa vreo 100 euro.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu orice trimiți sa îi zici sa nu mănânci din plancinta aia că mna.

| johnnny123 a răspuns:

Vrei să-i trimiți într-un plic o scrisoare de amor și o turtă umplută?

Foarte romantic, întradevăr, mai ales dacă plicul ajunge în vreo două săptămâni. Eu zic să pui și niște piftie.

| ioana748 a răspuns:

Mai bine te limitezi doar la scrisoarea de amor.
happy

| Dragobeta a răspuns:

Faci pachet cu ce vrei sa trimiti in care pui si scrisorea. Nu ai cum sa pui placinta aia intr-un plic. Dar si asa, exista riscul de a se altera pe drum. Poate nici nu ti-o primesc la posta daca pute puternic a leurda (usturoi salbatic).

| Nedumeritul24 explică (pentru Dragobeta):

Credeti ca o sa ii placa acest gest romantic?(O sa incerc sa vorbesc la pantep sa faca gyuzlema fara leurda ca sa nu puta)

| Dragobeta a răspuns (pentru Nedumeritul24):

Nu am de unde sa stiu gusturile fetei. Vei afla tu cand va primi pachetul.

| darrio2007 a răspuns (pentru Nedumeritul24):

Foarte romantic, n-am ce comenta mai mult!