| dandan964 a întrebat:

Salut,ce-i care sunt din Iasi ce spuneti intru la economic 2 la tehnician in activitati economice(7.27) iar eu am 7.53. Vreau un raspuns sincer, dau fundita! happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, va fi o scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 happy

Deci, cred că ai şanse de a fi admis!

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aproape sigur ca o sa intri. Media spusa de tine este de anul trecut dar nu cred ca anul acesta o sa fie mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,normal ca vei intra.E diferenta destul de mare, succes pe viitor!winking

| Yaasminnaa a răspuns:

Hei. Si eu sunt din Iasi happy.
Daca nu vor fi multi ( care trec de media ta ), da, vei intra cu brio. happy
Mult succes! :*

| dandan964 explică:

Multumesc tuturor