| Stefan23k23 a întrebat:

Salut, ce tigari credeti ca sunt bune pentru incepatori?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sa înceapă sa curgă răspunsurile despre cancer și de ce nu e bine sa fumezi de la înțelepții site-ului

| whatevernvm a răspuns:

Told u

| darkhell217 a răspuns:

Verzi

| rrrp a răspuns:

Nu exista tigari bune. nu iti lua niciunele pentru ca o sa ti fie greu sa te lasi. si nu ti folosesc la nimic. doar la aruncat banii. mai bine iti iei o ciocolata sau un suc sau altceva ce ti place tie care iti face cu siguranta mult mult mai putin rau.

| Unindividn0rmal a răspuns:

Salut! Tigari usoare. Eu zic Kent Albastru... Parca 16 lei pachetul. O zi buna

| tpujan a răspuns:

Alea cu THC in ele