| 88cosmi88 a întrebat:

Ce tigari sunt mai bune pentru incepatori?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Lasa-te de sportul astahappy
Dati-mi stupid,nu imi pasa.
Anti-fumat
Gaseste ceva mai util de facut cu plamani tai,poti sa tipi, sa canti, dar nu sa fumezi.

3 răspunsuri:
| valy31 a răspuns:

Nici unele nu sunt bune, dar eu la inceput ti-as recomanda tigarile slim deoarece sunt mai slabe.winking

| NuExista a răspuns:

.da iti dai seama ca sunt tigari speecial pentru incepatori. happy

eu zic sa incerci ceva mentol ca e ceva mai usor.respectiv pall mall mentol.sau chiar noul kent.(kent convertibles, e mult mai mentolat ca celelalte obisnuite)il poti fuma normal si daca vrei mentol numa spargi 'biluta'.ce sa spun... spor la fumat straight facelaughing

| catalin94 a răspuns:

Nici una...nu te apuca de fumat, iti va parea rau mai tarziu, pana la urma e alegerea ta.