| Kasper56 a întrebat:

Salut, daca pe Vista imi da eroarea de la partitii( 0x8030001 cred)
Mai pot instala Windows 7 ( sau mai nou)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti.Cand ajungi cu instalarea la partitii, stergi toate partitiile, faci una si instalezi pe cea nou facuta.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Windows Vista a fost una din erorile Microsoft. Sterge-l si pune Windows 7.

| Kasper56 explică (pentru Salontanul):

Esti sigur?

| Salontanul a răspuns (pentru Kasper56):

100% nu pot fi. Eroarea este de la driverele pentru portul SATA. Windows 7 da mai putine erori de acest gen. Merita sa incerci si daca mai ai porturi goale poti sa muti cablul in altul, pe placa de baza.

| Kasper56 explică:

Sunteti siguri ca va merge?

| Kasper56 explică:

Va multumesc la toti pentru răspunsuri. AM REUSIT! Vă sunt recunoscător la toti. Am reusit sa pun Windows 7

| Kasper56 explică:

Scuze pentru semnele acelea dar sunt pe telefon