| vlad89c a întrebat:

De 10 minute am problema cu mouseul pe laptop.
Cand il mut in sus, pe ecran merge in drepta; cand il mut in stanga pe ecran merge in jos.
Am reusit sa il fac sa mearga cum trebuie pentru cateva minute cand l-am stins si l-am repornit, dar dupa iarasi facea asa.
Mouse-ul e fara fir, bateriile sunt bune.
Zice-ti ce sa fac ca dau cu el de se intoarce la maicasalaughing.

2 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Sa mergi la garantie cu el, daca mai este inclus in garantie.

| andreimada a răspuns:

laughing. Ar trebui sa il lasi cam 10-20 minute sau chiar o jumatate de ora, poate e chiar tare incalzit iar dupa sa revi putin. Posibil sa se fi incalzit. Poate esti de mult timp pe lapop! Fa asa cum ti-am zis, posibil sa iti mearga.
Funda?