| Jessie1234 a întrebat:

O intrebare pentru studenti,sau pentru cei ce cunosc: Daca ai intrat la o facultate la fara taxa, ce nota ar trebuie sa ai in anii urmatori ca sa te mentii la fara taxa? Exista o limita anume,sau se stabileste in functie de mediile copiilor, adica exista un anumit numar de locuri?
La voi cum este?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza mediile celorlalati.

2 răspunsuri:
| Nikolaus a răspuns:

Eu nu sunt la facultate dar iti propun asa:invata tu cat de mult poti sa iei cele mai mari note, ca pe urma daca tu stii ca de exemplu, trebuie sa ai minim 7 sa fii la fara taxa tu te lasi pe o ureche cu invatatul si zici:a da lasa ca imi pune profu 7; ii spun 2-3 cuvinte si imi pune.
Asta e sfatul meu.

| Nikolaus a răspuns:

Eu chiar nu te înțeleg mai omule. Eu iti zic sa nu o iei in nume de rau și tu drept asa ai luat-o. Am zis eu ca am ceva cu tine ca răspunzi la fiecare intrebare? Eu doar am întrebat pentru ca dupa cum vezi nu am nici 60 de raspunsuri si am contul de mai bine de un an. Bai ce-ți sar oamenii(tu) in cap ca pui o întrebare într-un fel diferit.