| Popan_Danut_1984 a întrebat:

Salut TPU!

Am nevoie de un program cu care pot sa recuperez niste poze sterse dupa mai multe reinstalari ale windows-ului (le aveam acum aproximaiv 7 luni... de nu mai mult ) si am mare nevoie de ele! Cum as putea recupera cele poze prin ceva software-uri (nu la service-PC) cat mai rapid! Un software cat mai bun de recuperare a fisierelor sterse cu mult timp in urma.

PS: Am incercat Recuva, insa nu am gasit numai 5 dintre ele sad si erau foarte multe. Era foarte aproape poate daca scana putin mai mult stiu eu... ar fi gasit si celelalte. sad
Multumesc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Vezi aici:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

mai jos si video:-bd

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă spațiul ocupat de fișierele respective pe hard-disc a fost rescris între timp, eu zic că nu ai șanse. Probabil că numai cele 5 poze au scăpat.