| Alexutzu_Alecs_1996 a întrebat:

am o masina de spalat Whirlpool AWO/D 43109 si s-a defectat cand ii dau drumu bazaie 5 secunde iar apoi se aprinde un bec rosu care are un desen cu o cheie sub el stie cineva de la ce poate fi? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

S-ar putea sa se fi dus rulmentii aia de la cuva. Ai putea totusi sa chemi un specialist, un mecanic, ceva.

| Alexutzu_Alecs_1996 explică (pentru Ibrahimovic):

Multumesc cu siguranta asa o sa fac dar voiam sa vad daca o pot repara eu big grin