| anonim_4396 a întrebat:

.. Am o tableta Lenovo IdeaTab A2109A-F Fara 3g am cumparat un adaptor microsUSB cu iesire USB Normala vreau sa conectez un stick de internet aveti idee daca merge asa cum vreau eu sa fac? astept un raspuns urgent dau FUNDA ..MS

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

N-are 3 G sau n-are slot pentru cartela? Daca n-are 3G nu merge. Daca are iei adaptor micro USB-USB mama si bagi stickul in el.

| BuBu1989 a răspuns (pentru viotedy):

Nu ma pricep uite aici un link cu spec tabletei http://www.which.co.uk/......fications/ slot pentru cartela nu are de asta vreau sa pun un stick de internet prin cablu micro usb/usb crezi ca merge?

| viotedy a răspuns (pentru BuBu1989):

Nu are.Merge doar wi- fi.