| anonim_4396 a întrebat:

.. Am o tableta Lenovo IdeaTab A2109A-F Fara 3g am cumparat un adaptor microsUSB cu iesire USB Normala vreau sa conectez un stick de internet aveti idee daca merge asa cum vreau eu sa fac? astept un raspuns urgent dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| CosminComan75 a răspuns:

Merge cam toate tabletele care nu au 3g adica un slot pentru cartela direct in tableta functioneaza cu stick usb!

3 răspunsuri:
| SirAndi a răspuns:

Da merge, aceeasi metoda o folosesc si eu cu un stick RDS

| CosminComan75 a răspuns:

Da merge sa connectezi dar intai intra la setari la mai multe si la 3g suport information si vezi daca ai modelul de stick in lista aia! Daca ai atunci connectezi modemul dirct fara sa-i mai faci alte setari astepti 20 sec si se conecteaza la internet!

| BuBu1989 a răspuns (pentru CosminComan75):

Pai da dar eu m-am uitat la specificatiile tabletei si scrie canu are 3g am pus un link poti sa-mi spui daca merge vizioneaza link-ul mersihttp://www.which.co.uk/......fications/

| CosminComan75 a răspuns (pentru BuBu1989):

Merge cam toate tabletele care nu au 3g adica un slot pentru cartela direct in tableta functioneaza cu stick usb!