| 1234avg a întrebat:

Am o tableta Lenovo ideatab 3300h, si vreau sa va întreb dacă instalez un joc de 1gb(fifa15),dupa ce il dezinstalez, tableta va merge mai greu? exista vreun pericol?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu neaparat se va misca mai greu, la un moment dat orice device cu android se va misca greu. Poti descarca jocul, nu exista nici un fel de pericol.

1 răspuns:
| wakee1996 a răspuns:

Tableta asta o am si eu, depinde ce prostii mai ai pe ea si care nu le folosesti gen din alea optimizare si mai nu stiu ce. Daca nu ai alte aplicatii care sa iti manance din procesor, merge chiar foarte bine.