| vasileion1996 a întrebat:

am si eu o problema foarte grava,imi puteti spune daca imi anuleaza lucrarea de bac de la romana?,pentru ca am completat din greseala fara sa deschid foaia de examen, si sa imprimat o parte din numele meu pe cealalta parte, oare imi anuleaza lucrarea? deoarece este considerata semn?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Esti sigur ca s-a imprimat? Ma gandesc ca, daca ai vazut in timpul examenului, de ce nu ai dat s-o schimbi? Daca ai completat fara sa deschizi foaia e posibil sa nu se fi imprimat. Daca esti tu sigur ca apare numele tau acolo, atunci ai ceva sanse ca lucrarea ta sa fie anulata.

| ywar a răspuns:

Exista o vorba romaneasca foarte inteleapta: "Prostia si ***.ul se platesc!" Se aplica perfect la voi generatia "noua". Sunt sigur ca profesorul supraveghetor v-a spus asta. Asta in cazul in care nu cumva a fost vreo domnisorica cu mintea mai scurta decat fusta care se gandea neincetat la barbatelul ei de acasa care promisese in barbatia lui nemarginata ca-i va face cadou o seara romantica! Punct si de la capat. happy Zambeste!

| CristinaSNC a răspuns:

In mod normal ar fi trebuit sa semnalezi acest lucru in timpul completarii foii de examen. Daca nu ti-ai dat seama atunci asta e... Parerea mea este ca nu va fi anulata, in mod normal profesorii ce asista in momentul cand strang lucrarile se uita sa vada daca sunt "semne" evidente. Deci nu cred ca o anulezawinking Bafta!happy