| alinush1995 a întrebat:

am si eu o urgenta. vreau sa-mi iau un procesor dual core si nu stiu pe care sa-l aleg " Intel pentium dual core d925 de 3. 00ghz" dau "Intel dual core e2180 de 2. 00ghz' voi ce ziceti pe care sa-l iau si de ce?! eu am un Intel celeron de 3. 08ghz +3gb ddr2 si windows7 profesional si vreau sa se miste mai bn....va rogg ajutati-ma dau funda+ vot!

3 răspunsuri:
| iLikeToHelp a răspuns:

Cel de 3.00 ghz este mai bun.

Răspuns utilizator avertizat
| iLikeToHelp a răspuns (pentru alinush1995):

In primul rand pentru ca este mai scump iar in al doilea rand pentru ca este mai nou.