| Rapidistu47 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri?
Eu pana acum m-am dat cu o crema de galbenele si cu spirt, dar nu mi-au trecut.
Ce imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| Liiidiaaa a răspuns:

Buna
Inainte sa te culci iei un pansament
Pui miere cu putina apa PUTINA!
pui pe cosuri pui pansamentul si o sa-ti treaca

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Crema de galbenele iti imbacseste si mai rau tenul care probabil ca e gras.Te sfatuiesc sa mergi la medicul dermatolog care-ti va prescrie un tratament individualizat dupa ce te consulta; acneea poate avea cauze diferite, nu te mai trata dupa ureche, poti ramane cu semne toata viata.

| Rapidistu47 explică (pentru Mihaela1964):

Bine! Va multumesc.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Rapidistu47):

Sa fie de folos!

| Zerathull a răspuns:

Poate e de la junk food.Eu fac cosuri de la junk food, destul de multe.Am inceput sa reduc consumul de junk food si nu mi-au mai aparut multe cosuri, incearca si tu happy

| Rapidistu47 explică (pentru Zerathull):

Nu consum junk food.