| onasis1961 a întrebat:

De cateva zile Nu mai functioneaza window media player. L-am reinstalat si imi cere (WgaPluginInstaller. exe pop up window)Si nu gasesc sa-l descarc free.Cum pot remedia problema? Mii de multumiri!

Răspuns Câştigător
| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Nu mai ai ce face.Trebuie sati reinstalezi windowsul.
Iti garantez ca asta e singura solutie deoarece windowsul are incorporam WindowsMediaPlayer si nu va trebuii sa-l iei de pe siteul original.
Atunci cand iti iei istalul de pe siteul original iti scaneaza compul ca sa vada daca ai windows original.

1 răspuns:
| eucumine010 a răspuns:

WGA= Windows Genuine Advantage deci e clar ca ai windowsul piratat. Cauta o licenta, crack etc sau cumpara original.